8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۲۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  927797
به مناسبت آغاز مهر و هفته دفاع مقدس،
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت با خانواده های شهدا در تبریز دیدار کرد

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش وپرورش که به مناسبت آغاز سال تحصیلی در آذربایجان شرقی حضور یافته بود، در گرامیداشت هفته دفاع مقدس با خانواده های شهدا در تبریز دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، زهرا مظفر مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش وپرورش،  جعفر پاشایی مدیرکل ، میرزاده نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در منزل خانواده شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری حضور یافتند.

مظفر در این دیدار با تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز مهر تحصیلی شهدا را معلمین مکتب ایثار برشمرد و گفت: خانواده شهدا الگوهای استقامت و پایداری در جامعه هستند.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تصریح کرد: تکریم شهدا علی الخصوص خانواده شهدی فرهنگی سرلوحه کار تمام مسئولین بایستی باشد.

وی بیان کرد: سراسر نامه شهدا نامه امید و علاقه به نظام بود و بخاطر جمهوری اسلامی از تمام دارایی و جان و مال خود گذشتند.

مظفر افزود: مابایستی زوایای پنهان و نگفته های شخصیت شهدا را به جوانان امروزی تبیین کنیم تا دشمنان  اسلام و جمهوری اسلامی را بخوبی بشناسند.

حضور مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش وپرورش در منزل خانواده شهیدان آذر آبادی حق از دیگر برنامه های وی در استان بود.

شایان ذکر است که خانواده شهیدان آذرآبادی حق سه شهید بنام های محمد، یعقوب و رضا تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول جنگ تحمیلی کرده است

 

به اشتراک بگذارید :