19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ ۱۵:۰۷:۲۷
کد مطلب:  927019
سردار یزدی در جشن بازگشایی دبیرستان شهید احمدی روشن منطقه 7:
کشور ما به خاطر زحمات گذشتگان و ایستادگی در مقابل دشمنان است که چنین صلابت و استقلالی دارد

به مناسبت بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس مراسمی در دبیرستان شهید احمدی روشن با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ و هئیت همراه برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،صبح روز اول مهر ماه ،مراسم بازگشایی مدارس در دبیرستان شهید احمدی روشن منطقه 7،  با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ و هئیت همراه  ، دوّاری مدیر منطقه و موسی پور برگزار گردید.

در این مراسم سردار یزی ضمن تبریک بازگشایی مدارس به دانش آموزان و خانواده های آنها بیان داشت:کشور ما به خاطر زحمات گذشتگان و ایستادگی در مقابل دشمنان است که چنین صلابت و استقلالی دارد ، ایشان  بیان کردند م که:دشمنان می خواهند هویت و اراده و انگیزه جوانان ما را بگیرند و خواسته خود را به شما تحمیل کنند . ایشان همچنین با بیان خاطره ای از نوجوانان و جوانان دانش آموز در سال 61 از زحمات و رشادت های دانش آموزان در دفاع مقدس یاد کردند و یاد و خاطره شهدای دانش آموز و 5000 شهید فرهنگی را گرامی داشتند.

در ادامه دوّاری ضمن  خیر مقدم محضر مهمانان گرامی آغازسال تحصیلی راخدمت دانش آموزان و خانواده های آنها تبریک عرض کردند .ایشان بیان داشتند که حضور مسئولین کشوری و لشکری در روز بازگشایی مدارس نشان از اهمیت  بحث آموزش و پرورش برای دیگر نهاد ها دارد.

 در پایان زنگ بازگشایی مدارس توسط سرداریزدی  نواخته شد.

به اشتراک بگذارید :