13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ ۱۴:۳۴:۱۰
کد مطلب:  926989
با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در مدرسه رازی منطقه 3 صورت پذیرفت؛
نواختن زنگ بازگشایی همراه با نواختن زنگ ورزش

مراسم آغاز سال تحصیلی99-98 که با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان دردبیرستان رازی برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، مراسم آغاز سال تحصیلی جدید روز اول مهر 98 با اهداء گل به دانش آموزان و به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و قرائت قرآن در دبیرستان راغزی منطقه 3،آغاز شد.

در این مراسم، احمدی معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، مولایی مدیرکل ورزش همگانی ، نیک بین مدیر کل حوزه وزارتی و مشاور وزیر ورزش و جوانان ، صفری معاون امور مالی و پشتیبانی منطقه 3، حامدیان کارشناس مسئول تربیت بدنی منطقه، علیدوستی مدیر دبیرستان به همراه دبیران و کارکنان مدرسه و برخی از اولیاء دردبیرستان دوره اول رازی در یک محیط بانشاط برگزار شد.

در مراسم بازگشایی کارشناس تربیت بدنی منطقه دقایقی با دانش آموزان، ورزش و نرمش صبحگاهی را اجرا کردند.

در ادامه ، احمدی با بیان فواید ورزش های همگانی خصوصا نرمش صبحگاهی ,دانش آموزان را تشویق به اجرای نرمش روزانه نموده و یاد آور شد: با انجام چند نرمش ساده روز با نشاطی را در مدرسه تجربه خواهند کرد و این نشاط حتما در یادگیری دروس به آنها کمک خواهد نمود.

 وی هم چنین به مناسبت های جاری هم اشاره نموده ودفاع مقدس را یکی از برکات انقلاب اسلامی شمرد که با خون صدها شهید از جوانان این مرز و بوم  به دست آمد و نهال نو پای انقلاب به ثمره خون شهدا در حال حاضر به درختی تنومند تبدیل شده که مستبکران جهان در برابر آن به زانو در آمده اند.

احمدی در بخش دیگری از صحبت های خود سلام گرم وزیر ورزش را به دانش آموزان و کارکنان آموزشگاه ابلاغ نموده و مدرسه رازی را از مدارس با قدمت که بزرگان زیادی را درحوزه های مختلف علمی و فرهنگی در خود پرورش داده برشمرد، وی هم چنین این آموزشگاه را از نظر ورزش و پیشرفت درسی مدرسه ای نمونه و پویا نامید و در پایان صحبت های خود ، قول مساعد جهت تامین هزینه  نصب چمن مصنوعی مناسب برای کل حیاط آموزشگاه را به مدیر دبیرستان داد.

به اشتراک بگذارید :