23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ ۰۹:۲۴:۰۰
کد مطلب:  926595
چرا پرداخت حق مدیریت 9 میلیون تومانی به آقای معاون آموزش و پرورش غیرقانونی است؟

خبرگزاری تسنیم

عطف به مطلب مندرج در خبرگزاری تسنیم به تاریخ 9 مرداد98 با عنوان «چرا پرداخت حق مدیریت 9 میلیون تومانی به آقای معاون آموزش و پرورش غیرقانونی است؟ +سند»  پاسخ سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش را  جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع میرساند:

فوق العاده مدیریت هیأت علمی ایشان طی حکم شماره 4641 مورخ 1تیر98 با عنایت به ماده 59 و 79 آئین نامه استخدامی اعضای هیأت علمی صادر و طی نامه شماره 4790 مورخ 4تیر98 به سازمان استثنایی ارسال گردید، باعنایت به نامهفوق الذکر و تبصره یک ماده 79 که اعلام می‌دارد، پرداخت فوق العاده مدیریت به عهده دستگاه محل مأموریت خواهد بود، فوق العاده مذکور طی حکم شماره 6441 مورخ 4تیر98 از حکم حقوقی ایشان حذف گردید. در ضمن تاکنون هیچ مبلغی بابت فوق العاده مدیریت ازطریق این سازمان به نامبرده پرداخت نشده است.

به اشتراک بگذارید :