19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ ۱۴:۳۷:۵۳
کد مطلب:  926233
در مراسم بازگشایی دبستان خیرساز شهید علی ابراهیمی منطقه 4؛
زنگ مهر با حضور حیدری فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی نواخته شد

امیر سرتیپ دوم دکتر حیدری فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ، زنگ مهر را در این دبستان به صدا درآورد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران، مراسم آغاز سال دبستان دخترانه شهید علی ابراهیمی منطقه 4 با حضور سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر مهدوی فرماندهی مرآپش نزاجا، حجت الاسلام والمسلمین کاظم زاده مسئول عقیدتی سیاسی مرآپش نزاجا ،ابراهیمی پدر شهید ابراهیمی خیر مدرسه ساز ،ناصری مدیریت آموزش و پرورش منطقه 4 ، روزبهانی معاونت آموزش متوسطه وشاهی و بیک از مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه ، همزمان با آغاز سال تحصیلی 99-98در روز اول مهر  برگزار شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام جنگ تخمیلی گفت:آسایش امروز ما حاصل از خود گذشتگی این عزیزان است و ما باید ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم  که البته شما عزیزان حاضر در جلسه که از خانواده های ارتش هستید به این مهم آگاهید.

وی در ادامه خطاب به دانش آموزان افزود:شما فرزندان عزیزم ادامه دهنده راه شهدا و پدرانتان باشید که این امر با فراگیری علم و تحصیل حاصل میشود پس تا میتوانید در این راه تلاش کنید.

سپس زنگ آغاز سال تحصیلی توسط وی و با حضور سایر مسئولین  نواخته شد.

لازم به ذکر است در پایان همه مدعوین و حضار در مدرسه مجاور دبستان پسرانه امیرالمومنین نیز حضور یافتند و آئین بازگشایی مدارس را انجام دادند.

به اشتراک بگذارید :