11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ ۱۱:۵۰:۲۰
کد مطلب:  925886
ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در آیین بازگشایی مدارس:
اگر امروز کشور ما را به برتری علمی و قدرت می شناسند، بخاطر تلاش و خدمت صادقانه معلمان بزرگوار است

روز اول مهر 98 دبیرستان دوره اول پسرانه آزادگان منطقه 6، میزبان نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران، روز اول مهر 98 دبیرستان دوره اول پسرانه آزادگان، میزبان نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران،  شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، کلاهی رئیس اداره سنجش اداره کل شهر تهران و بوستان آرا کارشناس مسول دوره اول متوسطه منطقه6 بود .

در ابتدا شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان تبریک گفته  و برای دانش آموزان موفقیت در سال تحصیلی جدید را از خداوند متعال خواستار شدند.

سپس نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ضمن تبریک سال تحصیلی بیان داشت: جا دارد امروز از شهدای 8 سال جنگ تحمیلی یاد کنیم. افراد شجاعی که از همان سنگری که اکنون شما ایستاده اید، به سمت سنگرهای دفاع مقدس رفتند. اگر امروز اقتدار و عزتی نصیب نظام، کشور و ملت ما شده و سرمان بلند است، بخاطر این است که آن ها سر بر خاک گذاشتند.

ترکی اضافه داشت: امروز اگر چه روز اول پاییز است اما به نوعی بهار علم و دانش برای دانش آموزان و معلمان است. اگر امروز کشور ما را به برتری علمی و قدرت می شناسند، بخاطر تلاش و خدمت صادقانه معلمان بزرگوار است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران افزود: امروز در کشور مصادف با بهار تحصیلی 14 میلیون نفر دانش آموز و زمان خدمت یک میلیون معلم دلسوز است. همان هایی که تلاششان باعث شده بزرگترین افتخار علمی را در دنیا کسب کنیم.

وی در پایان با تشکر از پرسنل، معلمین و مدیر مدرسه آزادگان، گفت: باید دست همه معلمین و مدرسین را بوسید و به آن ها افتخار کرد که با ایثار و دانش خالصانه خود، جامعه ای مقتدر، عالم و آگاه تربیت می کنند.

پس از سخنرانی ترکی زنگ مهر به صدا درآمد و دانش آموزان سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

در پایان مسئولین حاضر در مدرسه، از چند کلاس درس ، آزمایشگاه و سایت مدرسه بازدید به عمل آوردند.

برای دیدن عکسها اینجا کلیلک کنید

به اشتراک بگذارید :