12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ ۱۰:۲۲:۰۰
کد مطلب:  925708
کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در مراسم بازگشایی منطقه 11:
حفظ محیط زیست، حفظ حقوق شهروندی برای نسل های آینده است

زنگ بازگشایی مدارس منطقه 11 با حضور دکتر عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دبیرستان پسرانه هیئت امنایی شهید مفتح نواخته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ،  این مراسم  با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، مقامات کشوری و لشگری ، شهردار منطقه 11 ، مسئولین نیروی انتظامی ، لونی مدیر منطقه ، شورای معاونین ، مدیریت و دبیران دبیرستان شهید مفتح برگزار گردید.

این مراسم با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوتی چند از کلام ا... المجید آغاز گردید و زنگ شروع مهر 98 توسط دکتر کلانتری نواخته گردید.

پس از نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی ،لونی مدیر منطقه 11 ضمن خوش آمد گویی به میهمانان  و کلانتری و گرامی داشت هفته دفاع مقدس ، برای تمامی دبیران و دانش آموزان در سال تحصیلی جدید  آرزوی توفیق و سلامتی نمود.

در ادامه مراسم کلانتری ،  ضمن ابرای خرسندی از حضور در جمع دبیران و دانش آموزان منطقه 11 و دبیرستان شهید مفتح(ره)، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، تدریس و درس خواندن را امانت الهی در جامعه اسلامی بر شمرد و بر لزوم درس خواندن و احترام به پدر و مادر و معلمین و  برپایی نماز جماعت در مدرسه و مساجد همجوار تاکید نمود.

کلانتری ، رونق تولید را به تلاش و پشتیبانی نسل امروز بر شمرد و با تاکید بر همت و تلاش و درس خواندن دانش آموزان ، سالی پر نشاط  را برای آنها آرزو نمود.

معاون رئیس جمهور و رئیس حفاظت محیط زیست در ادامه ، حفظ محیط زیست و منابع غنی کشور را از جمله وظایف همگان بر شمرد و حفظ محیط زیست را حفظ حقوق شهروندی برای نسل های آینده دانست و تاکید کرد: با حفظ و صحیح استفاده کردن از منابع طبیعی کشور،باعث ایجاد رونق تولید در کشور خواهیم شد  و باید از هدر رفت منابع غنی طبیعی کشور جلوگیری کنیم و همین مسئله موجب رونق تولید و گسترش جهاد علمی در خانواده ، مدرسه و جامعه خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :