19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  925466
کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران خبر داد:
برپایی میزخدمتِ مسئولین آموزش و پرورش در نماز جمعه تهران

کریمی:: این برنامه در راستای مسئولیت آموزش و پرورش در قبال مردم عزیز تهران و به ویژه نمازگزاران عزیز در نمازجمعه پیش بینی شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران مسئولین آموزش و پرورش همزمان با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 99-98 در میزخدمت ویژه نمازجمعه تهران شرکت خواهد نمود.

معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران با اعلام این خبر گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی و ضرورت پاسخگوئی به شهروندان گرامی تهران، برنامه ای تدارک دیده شده است تا مدیرکل، معاونان و مسئولین اداره کل آموزش و پرورش و نیز روسای مناطق نوزده گانه شهر تهران در نمازجمعه شرکت نموده و به سئوالات و مسائل ملت شهیدپرورنمازگزار پاسخ گوئی نمایند.

عبدالرسول کریمی همچنین اشاره کرد: این برنامه در راستای مسئولیت آموزش و پرورش در قبال مردم عزیز تهران و به ویژه نمازگزاران عزیز در نمازجمعه پیش بینی شده است. همزمانی این برنامه با هفته دفاع مقدس و ایام محرم الحرام فرصت ارزشمندی است تا مسئولین نظام تعلیم و تربیت ایران اسلامی در کنار سایر ملت قهرمان در نمازجمعه به ندای وحدت و رحمت رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) پاسخ دهند.

کریمی افزود: همه ما خدمتگزار مردم هستیم و تا می توانیم باید پاسخگوئی را سرلوحه کار قرار داده و بتوانیم آرامش را در محیط خانواده ها و همکاران فرهنگی مستولی و حاکم کنیم.

به اشتراک بگذارید :