17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۱۳:۰۳:۱۷
کد مطلب:  924472
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در شیراز تاکید کرد:
وظیفه دانش آموزان تلاش برای کسب علم و دانش و حفظ اقتداری است که شهدا به ارمغان آوردند

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با اشاره به اینکه در جبهه درس ایثار ، عشق ، عزت مندی ، شجاعت بود گفت : امروز فرزندان ما باید پیام جبهه را بشنوند ، بفهمند و عمل کنند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، مجید قدمی در آیین استانی زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس در دبیرستان دخترانه مختارنامه ناحیه چهار شیراز ، یاد و خاطره شهدای 8 سال  دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت : امرزو امنیت کشور ما مرهون خون شهداست .

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در تشریح علت تقارن آغاز سال تحصیلی با  هفته دفاع مقدس گفت : از آنجا که جبهه خود مانند مدرسه و دانشگاه  درس ها داده است  و اینها در واقع  دو چیز نیستند  بلکه یک پیام مشترک دارند که  باید پیام جبهه را فرزندان ما بشنوند ، بفهمند  و عمل کنند .

وی افزود : در جبهه درس ایثار ، عشق ، عزت مندی ، شجاعت بود و محصول آن امروز اقتدار و استقلال کشور است .

قدمی به هجمه تهاجم فرهنگی دشمنان اشاره کرد و گفت :  امروز ایران اسلامی ،ایران 40 سال پیش نیست  و هر کسی به این مرزو بوم چشمی داشته باشد سیلی می خورد و دشمنان این مسئله را خوب فهمیده اند .

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور  با اشاره به اینکه ایران امروز با قدرت دانشمندان در زمره چند کشور اول جهان از نظر نظامی است ،گفت : با تکیه بر دانش فرزندانمان و علم دانشمندانمان به این نقطه رسیده ایم که  اگر پهبادی به حریم ما بیاید به راحتی ساقط می شود  .

وی ضمن تشکر از رزمندگان و ایثارگران گفت : اینکه ایران امروز در مسیر عزت است مرهون تلاش رزمندگان و ایثارگران است .

قدمی وظیفه دانش آموزان را  تلاش برای کسب علم و دانش  و حفظ اقتداری که شهدا به ارمغان آوردند دانست و گفت : شما دانش آموزان باید درس بخوانید تا مسیر اقتدار علمی که باعث اقتدار کشور شده است را بتوانیم ادامه دهیم .

وی گفت :  امسال اول مهرماه  بیش از 14 میلیون و 600 هزار نفر در بیش از 110 هزار مدرسه تحصیل را آغاز می کنند و  در این راستا بیش از 1 میلیون نفر معلم و کادر خدماتی و آموزشی مشغول خدمت  هستند و بیش از 45 هزار میلیارد هزینه در بردارد .

به اشتراک بگذارید :