3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۱۱:۰۷:۵۵
کد مطلب:  924146
با قرائت پیام تبریک وزیر آموزش و پرورش؛
زنگ آغاز سال تحصیلی99-98 مدارس آذربایجان شرقی نواخته شد-98 مدارس آذربایجان شرقی نواخته شد.

سال تحصیلی 99-98 با حضور 780 هزار نوآموز و دانش آموز استان آذربایجان شرقی همزمان با سراسر ایران اسلامی روز دوشنبه به طور رسمی با نواخته شدن زنگ مدرسه دخترانه موحد تبریز توسط نماینده ولی فقیه استان آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، مراسم رسمی شروع سال تحصیلی جدید با حضور حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه، زهرا مظفر مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت، جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان و مسئولین لشکری و کشوری در دبیرستان دخترانه موحد ناحیه 4 تبریز آغاز شد.

زهرا مظفر بعنوان نماینده وزارتی در قرائت پیام تبریک وزیر آموزش و پرورش گفت: تقارن هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس حاوی این پیام است که همیشه باید تخصص و تعهد در کنار هم باشد تا انسان بتواند از جهالت نجات یابد.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزیر آموزش و پرورش افزود: یاد و خاطره شهدای گرانقدر اسلام و مرور رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس این پیام را تداعی می کند که اگر اکنون نبرد در میدان جنگ را نداریم وظیفه دانش آموزان این است که خود را برای جهاد علمی آماده کنند.

وی تصریح کرد: در مبانی اسلام به تعلیم و تربیت تاکید فراوانی شده است و هرچه در این حوزه عمیق تر حرکت کنیم به همان اندازه آینده کشور تضمین خواهد شد.

این مقام مسئول وزارتی در پایان بیان کرد: اکنون با حمایت مقام معظم رهبری و درایت دولت و برنامه های وزارت، آموزش و پرورش در مسیر تحول قرار گرفته است و راه رشد را می پیماید و آموزش و پرورش وظیفه دارد برای استقرار زیر نظام  شش گانه و رشد دانش آموزان در تمام ساحت های تربیتی پیش رود.

به اشتراک بگذارید :