12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۰۸:۳۵:۰۰
کد مطلب:  923985
آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸؛
دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور، زنگ مهر را نواخت

زنگ آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۹ با حضور حسن روحانی رئیس جمهور، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان مربوطه صبح امروز در دبستان پسرانه شاهد منطقه ۱۸ نواخته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ، زنگ آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۹ با حضوردکتر حسن روحانی رئیس جمهور، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ،عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران و جمعی از مسئولان مربوطه، صبح امروز با تلاوت آیاتی از قرآن کریم در مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه کبری(س) منطقه 18 ، نواخته شد.

در این مراسم آقای روحانی با تاکید بر اینکه همه آینده کشور در دستان فرزندان آن است افزود: آینده کشور باید به دست نسل سوم و چهارم ساخته شود.

رئیس جمهور تصریح کرد: محیط مدرسه باید برای دانش آموز لذت بخش باشد.

وی در خصوص پرسش مهر سال تحصیلی 99-98 اظهار داشت: سئوال امسال ما از شما دانش آموزان عزیز این است،آیا محیط مدرسه محیطی دلپذیر و شاد و پرنشاط برای دانش آموزان هست؟ اگر محیط مدرسه محیطی پرنشاط است دانش آموزان برای ما بنویسند که این محیط چگونه شادتر و امن تر خواهد شد؟

روحانی خاطرنشان کرد: اگر دانش آموزان در مدرسه با معلمان خود رابطه پدری و مادری برقرار کردند و محیط کلاس تبدیل به محیط رشد در آن صورت پیشرفت کشور بهتر انجام خواهد شد.

وی گفت: نباید محیط مدرسه به محیطی دوقطبی تبدیل شده و عده‌ای رنج بکشند و مورد استهزا قرار گیرند و عده‌ای هم طور دیگری باشند.

رئیس جمهور افزود: همه باید یکدیگر را یاری کنیم تا مدرسه‌ای شاد و پرنشاط داشته باشیم تا بتوانیم آینده ای خوب را با هم بسازیم.

به اشتراک بگذارید :