17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۶:۰۱:۵۲
کد مطلب:  923540
در آستانه بازگشایی مدارس جمهوری اسلامی در خارج از کشور
رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

در آستانه بازگشایی مدارس، رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور با صدور پیامی، فرا رسیدن بهار تعلیم وتربیت و آغاز سال جدید تحصیلی را تبریک گفت.

به نام خداوند جان وخرد

کزین برتر اندیشه برنگذرد

فرا رسیدن سال تحصیلی 99-1398 را به تمامی دانش آموزان و معلمان ایران زمین، به ویژه فرزندان دلبند ایرانی و معلمان ارجمندشان که در بیرون از مرزهای میهن عزیزمان به تحصیل و خدمت اشتغال دارند، شادباش می گویم. امیدوارم سالی پربار و پرنشاط و سرشار از فرصت های آموزشی ارزشمند در پیش رو داشته باشید و تلخی دوری از سرزمین مادری را با شیرینی یادگیری دانش و مهارت های جدید و آشنایی با مردمان و فرهنگ ها ی گوناگون جایگزین کنید.

همکاران ارجمند و معلمان گرانمایه!

از شما که شریف ترین انسان های روی زمین و راهبر و راهنمای دردانه های این مرز پرگهر هستید، انتظار می رود در پرورش نسلی متعهد به ارزش های دینی و ملی، خلاق و پویا، متفکر و منتقد، صبور و باوقار، سرزنده و بانشاط بیش از پیش کوشا باشید.

فرزندان دلبندم!

همواره به یاد داشته باشید که تک تک شما نمایندگان فرهنگ و تمدن کهن و پر افتخار این سرزمین باستانی هستید و فرصتی طلایی برای شناساندن فرهنگ اصیل ایرانی، ارزش های دینی و معنوی و چهره نوین کشور در اختیار دارید. فرهنگ شما که با آموزه های دین مبین اسلام و سیره پیامبر والا مقام و معصومین غنی تر شده است، آنچنان درخشان و پر مایه است که حتی در این دوره پر از پدیده های شگفت انگیز و نو ظهور هم مورد ستایش و توجه جهانیان است؛ پس بکوشید با پاسداری از این میراث گرانبها، دین خود را نسبت به میهنانتان ادا  کنید.

برای همگی تان آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.

به اشتراک بگذارید :