21 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۴:۲۳:۴۴
کد مطلب:  923334
وزیرنیرو در مراسم زنگ جشن شکوفه ها در منطقه 5:
شما می‌توانید با مصرف صحیح آب و برق در کشور، همیاران آب و انرژی باشید

اردکانیان: امروز همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، از محل منابع مالی صرفه‌جویی شده این طرح 100 هزار بسته آموزشی در میان دانش‌آموزان مناطق محروم کشور توزیع می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران  ، صبح امروز همزمان با برگزاری مراسم روز شکوفه‌ها در کشور، اردکانیان وزیر نیرو ، کریمی معاون پرورشی اداره کل شهر تهران و ندیری مدیر منطقه 5 با حضور در دبستان شهید سیاوش وصال این منطقه ،زنگ شکوفه ها را نواختند.

اردکانیان ضمن حضور در مدرسه دخترانه ابتدایی شهید وصال خطاب به دانش آموزان حاضر در این مراسم، گفت: شما می‌توانید با مصرف صحیح آب و برق در کشور همیاران آب و انرژی باشید و زمینه استفاده سایر دانش‌آموزان مناطق خشک و کم آب کشور از این دو کالای حیاتی و مهم را فراهم کنید.

 وزیر نیرو در مراسم روز شکوفه‌ها دبستان شهید سیاوش وصال با اشاره به اینکه از ابتدای مهرماه قبوض کاغذی برق در سراسر کشور حذف خواهد شد، گفت: امروز همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، از محل منابع مالی صرفه‌جویی شده این طرح 100 هزار بسته آموزشی در میان دانش‌آموزان مناطق محروم کشور توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای مهرماه قبوض کاغذی برق در سراسر کشور حذف خواهد شد، ادامه داد: اجرای این طرح مانع از قطع 12 هزار درخت در سال به منظور چاپ قبوض کاغذی برق خواهد شد.

اردکانیان در پایان تاکید کرد: امیدواریم با توجه دولت به آموزش و پرورش بتوانیم بیش از پیش امکانات مناسبی را برای این بخش فراهم کنیم تا شرایط آموزش و پرورش ما به گونه‌ای باشد که دانش‌آموزان به عنوان اصلی‌ترین سرمایه‌های کشور در بهترین شرایط آموزشی به سر ببرند تا چرخه‌های توسعه و مدیریت کشور در آینده به دست آنان به گردش درآید.

 

به اشتراک بگذارید :