12 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۴:۰۰:۲۳
کد مطلب:  923239
در آستانه بازگشایی مدارس ؛
پیام تبریک مشترک مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران و فرمانده انتظامی تهران بزرگ ،به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

در آستانه بازگشایی مدارس، فولادوند و رحیمی با صدور پیامی مشترک، فرا رسیدن بهار تعلیم وتربیت و آغاز سال جدید تحصیلی را تبریک گفتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ،عبدالرضا فولادوند،مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران و سردار حسن رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، طی پیامی مشترک، بازگشایی شکوهمند مدارس را تبریک گفتند.

در بخشی از این پیام آمده است:

جوانه های دانش و بینش در آغازین لحظه های جاودان مهرماه روییدن گرفته اند تا باغ مدرسه سرشار از درختان معرفت و آسمانش سراسر نور ایمان باشد. مهر آمده است تا مهربانی را به زندگی پیوند دهد و امید و نشاط را به هستی ببخشد. مهر،ماه محبت و آموختن است ،آموختنی شیرین در کنار معلمان عزیز، میراث‌ داران با فضیلت انبیاء.

 همزمانی آغاز فصل مهر و دانش با ماه خون و شهادت "ماه محرم"، اتفاق مبارکی است که آموختن را با رشادت های سید شهیدان حضرت امام حسین (ع) و شهد شیرین ایثار و شهادت، مزین می کند و حاوی این پیام است که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشند،چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند.

 و چه زیباست شما دانش آموزان در سنگر تعلیم و تربیت در سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام "رونق تولید" نامگذاری شده، با تمام توان خویش در فراگیری علم و دانش اهتمام ورزید تا ان شاالله میهن عزیز اسلامی از توانمندی و تعهد شما عزیزان برای تولید و پیشرفت کشور و تداوم آرمان‌های ارزشمند شهدا و ایثارگران بهره مند گردد.

 آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانش آموزان عزیز، فرهنگیان تلاشگر، خانواده های محترم و عموم شهروندان تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال توفیق روز افزون شما عزیزان را در مسیر تعالی معنوی و علمی و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئلت می نماییم.

 

به اشتراک بگذارید :