9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۰۷:۳۵:۰۰
کد مطلب:  922482
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
نشست  کارگروه بهبود کیفیت سوادآموزی شهرستان های استان تهران برگزار شد

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری  نشست  کارگروه بهبود کیفیت سوادآموزی شهرستان های استان تهران در دفتر این معاونت خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران،رضا اصلانی شاهسوار معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه کیفیت همان رضایت مندی سوادآموزان و جامعه هدف است؛ اظهار داشت: بررسی جامعه هدف سوادآموزی و اجرای راهکارهای مناسب با شرایط بومی و محلی در هر منطقه و استان و تهیه و استفاده از محتوای مناسب برای آن از اهداف کارگروه ها در سوادآموزی است.

وی با تاکید بر اینکه نقش ناظران آموزشی و مدیران مراکز یادگیری محلی در فرایند بهبود کیفیت فعالیت های سوادآموزی خاص و بسیاربا اهمیت است ، تصریح کرد: باید ضمن تفویض اختیار به مناطق تابعه استان در راستای کاهش تصدی گری ،نظارت دقیق و مستمر نیز صورت پذیرد .

 اصلانی تشکیل مداوم کلاسهای ضمن خدمت جهت ارتقاء کیقیت و نحوه تدریس  آموزش دهندگان را امری اجتناب ناپذیر و حیاتی دانست و خاطرنشان کرد: باید با توجه به شرایط روز و پیشرفت های شکل گرفته در جامعه حرکت کرد تا بتوان جذابیت های لازم را در فراگیران ایجاد نمود.

گفتنی است در این نشست دیگر اعضا نیز به بیان دیدگاهها های خود پیرامون مباحث جلسه پرداختند.

به اشتراک بگذارید :