16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ ۱۶:۵۰:۰۰
کد مطلب:  922409
سخنان پیش از خطبه ها
سخنان مدیریت اداره آموزش و پرورش پیش از خطبه ها

سخنان مدیریت اداره آموزش و پرورش پیش از خطبه ها در باب سال تحصیلی جدید و پروژه مهر

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان آغاجاری:

در راستای اجرای پروژه مهر و سال تحصیلی جدید ریاست اداره آموزش و پرورش سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته را به عهده داشتند. در این نماز جمعه که حضور پررنگ مردم شریف شهرستان را شاهد بودیم ایشان ضمن عرض سلام و قدردانی از مردم همیشه در صحنه شهرستان و تسلیت ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در باب شروع سال تحصیلی جدید و شرایط فعلی آموزش و پرورش توضیحات جامعی بیان نمودند. ایشان در سخنانشان به الزام حضور پررنگ #خانواده ها در مدارس پرداخته و بیان کردند حضور خانواده ها #رکن_اساسی است که باید حتما مورد توجه قرار بگیرد.


در ادامه به روند روبه رشد جایگاه آموزشی شهرستان پرداخته و خروجی آن را به نتایج کنکور که در نوع خود کم سابقه بوده است پیوست دادند.
ایشان نیز طی یک گزارش اجمالی به حجم سخت افزار هایی که تا بحال به این اداره آمده و بین مدارس توزیع شده است پرداختند و بیان کردند که إن شاء الله دیگر مدرسه ای نخواهیم داشت که از لحاظ سخت افزاری مشکل خاصی داشته باشد.
علی جماشیانی پور در ادامه بیان کردند امروزه باید با ترویج فرهنگ #ما_می_توانیم به بدنه ی جامعه شرایط نشاط و آرامش را به جامعه تزریق کرد و این رسالت همه ی کسانی است که به نوعی مسئولیتی را به عهده دارند خاصه رسانه ها. ایشان ادامه دادند که ما از عزیزانی که در این عرصه فعالیت میکنند تقدیر و تشکر میکنیم که در اکثر مواقع حامی و دلگرم کننده برای ما بوده و هستند.
در پایان ضمن تشکر از حضور همیشگی مردم در تمامی صحنه ها از تلاش های نماینده محترم شهرستان آقای#کشت_زر، #مدیر_کل آموزش و پرورش، امام جمعه، فرماندار، کمیته امداد، سپاه شهرستان، شرکت نفت آغاجاری، خیرین عزیز، مجموعه آموزش و پرورش و تمامی کسانی که در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش شهرستان همراه بوده اند تقدیر و تشکر نمودند و خواستار همکاری هرچه بیشتر این عزیزان شدند.

به اشتراک بگذارید :