22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ ۱۵:۴۰:۵۶
کد مطلب:  922129
سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز خبر داد :
۷۴ میلیارد ریال وام صندوق ضروری به فرهنگیان ناحیه یک اهواز پرداخت شد

سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۷۴ میلیارد ریال وام صندوق ضروری به فرهنگیان این ناحیه پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز ،  صادق نیسی گمراوی سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز ، با اشاره به اینکه صندوق وام ضروری این ناحیه، تاکنون وام‌های متعددی را به فرهنگیان متقاضی ارائه کرده است، گفت: از فروردین ماه امسال تاکنون، بیش از ۴۶۰ نفر وام ضروری دریافت کرده اند.

او ببا بیان اینکه ۷۴ میلیارد ریال وام ضروری در مدت مذکور پرداخت شده است، افزود: صندوق تعاون وام ضروری با هدف ایجاد رفاه و آسایش خاطر و در جهت فراهم آوردن تسهیلات مالی برای اعضاء تشکیل شده است.

نیسی گمراوی اظهار کرد: این صندوق بزرگت رین و معتبرترین پشتوانه مالی و اعتباری با کم‌ترین زمان و سهل‌ترین راه ممکن برای دریافت وام و رفع مشکلات و نیاز‌های مالی و اقتصادی اعضا است، لذا کارشناسان در خدمت به فرهنگیان فعالیت دو چندان داشته باشند.

سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز بیان داشت: بدون تردید شفاف سازی و ارایه گزارش‌های لازم در این مورد علاوه بر آسودگی خاطر اعضا و اعتماد سازی مضاعف، موجب خواهد شد تا آن تعداد از فرهنگیان و یا معلمانی که در این صندوق‌ها عضو نیستند به عضویت آن در آیند.

این مقام مسئول تصریح کرد: عضویت همه فرهنگیان در این صندوق‌های وام ضروری، علاوه بر آنکه توان مالی آن‌ها را افزایش می‌دهد، نقطه اتکای مطمئنی برای معلمان به منظور رفع برخی مشکلات و مسایل اقتصادی و معیشتی آن‌ها خواهد بود.

رئیس هیات امنای صندوق وام ضروری آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز اذعان داشت: صندوق‌های وام ضروری در ادارات آموزش و پرورش محل مناسبی برای فرهنگیان و معلمان هستند تا بتوانند فارغ از شرایط بانکی، از تسهیلات این صندوق‌ها بهر‌مند شوند.

به اشتراک بگذارید :