3 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۳:۲۵:۴۸
کد مطلب:  921982
با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان؛
برچسب سرویس مدارس آذربایجان شرقی رونمایی شد

صبح امروز در جلسه گردهمایی توجیهی و هماهنگی بازگشایی مدارس و سرویس های حمل و نقل دانش آموزان آذربایجان شرقی از برچسب سرویس مدارس استان رونمایی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، عطائی گفت: رسالت مجموعه اینست که اولیا هیچ دغدغه ای درمورد سرویس حمل و نقل مدارس نداشته باشند.

وی اضافه کرد: مدیران مدارس حلقه پیوند دهنده اولیا، شرکت های تاکسیرانی و رانندگان بوده و در این راستا نیازمند برگزاری کارگاره آموزشی برای این چهار مجموعه هستیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان اذعان داشت: توجیه اولیا درباره محاسن سامانه سپند و استفاده از سرویس حمل و نقل مجاز مدارس صورت گیرد.

این مقام مسئول ضمن اشاره به اینکه سرویس های مدارس دانش آموزان باید از معیارهای استاندارد برخوردار بوده خاطر نشان ساخت: کنترل و نظارت بر شرکت های طرف قرارداد در موضوع سرویس های مدارس دانش آموزان امسال هم به صورت جدی و محکم انجام خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان تصریح کرد: نظارت و کنترل سرویس های حمل و نقل  مدارس با همکاری تمام نهادها امسال با قوت و قدرت ادامه خواهد داشت و با متخلفان برابر  مقررات جاری برخورد قانونی می شود.

اصغر شفائیه رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش وپرورش استان هم در ادامه افزود: ایجاد آرامش خاطر در دانش آموزان، وحدت رویه، سلامت جسمی و روحی دانش آموزان، کنترل و نظارت بر سرویس حمل و نقل مدارس از طریق گشت های تلفیقی مهم ترین رویکردهای مجموعه در بحث سرویس حمل و نقل مدارس است.

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :