14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۲:۰۶:۴۱
کد مطلب:  921889
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
بازنگری و تدوین آیین نامه اجرایی مدارس

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از بازنگری و تدوین آیین نامه اجرایی مدارس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در تشریح این خبر گفت:با توجه به اسناد بالادستی به ویژه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ، برنامه زیرنظام های شش گانه سند مذکور و تحولات محیطی، شرایط و نیازهای زمان و محدودیت‌های ناشی از منابع و امکانات؛ بازنگری و باز تولید آئین نامه اجرایی مدارس ضروری می باشد.

وی با اشاره به اینکه آئین نامه اجرایی مدارس در حقیقت نقشه راه مدیریت مدارس است، تاکید کرد: این آیین نامه در راستای سیاست مدرسه محوری و با هدف تقویت، واگذاری اختیارات، کارآمدی شوراها، استفاده از ظرفیت عوامل سهیم و موثر و جلب مشارکت آنان در امور مدرسه تدوین شده است.

شفیع پور با تاکید بر اینکه این آئین نامه با حضور جمعی از مدیران و معلمان مدارس، کارشناسان حوزه ستادی، صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت و نظرخواهی از ادارات کل آموزش و پرورش استانها، تهیه و تدوین شده است، تصریح کرد: پس از اعتبار سنجی و اعمال اصلاحات لازم، آخرین ویراست آئین نامه اجرایی مدارس اماده گردید.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: همکاران محترم فرهنگی می توانند دیدگاهها، پیشنهادها و نظرات کارشناسی خود را پیرامون آیین نامه تا پانزدهم مهرماه  به معاونت آموزش متوسطه  اداره کل آموزش و. پرورش شهرستان های استان تهران ارسال نمایند.

به اشتراک بگذارید :