16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ ۱۵:۰۰:۰۰
کد مطلب:  921501
در آستانه بازگشایی مدارس آبادان
سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش آبادان

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش آبادان در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس سخنران پیش از خطبه نماز جمعه آبادان بود

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش آبادان، حبیب اله رمضانی امروز جمعه 29 شهریور 98 ضمن عرض تسلیت ایام محرم و شهادت اباعبدالله الحسین (ع) و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از ماه مهر به عنوان فصل بهار تعلیم و تربیت یاد کرد.

وی با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جدید 63 هزار و 820 دانش آموز و نوآموز در 361 مدرسه و 1هزار و 752 کلاس درس مشغول تحصیل خواهند شد، اظهار داشت: با برنامه ریزی انجام شده در قالب پروژه مهر 98  با آمادگی کامل به استقبال بازگشایی مدارس می ریم.

رمضانی یادآور شد: روز یکشنبه 31 شهریور ماه باز نواختن زنگ شکوفه هاو غنچه ها در مدارس پیش دبستانی ها و کلاس اولی ها در کلاس درس حاضر می شوند و 1 مهر ماه با نواختن زنگ بازگشایی مدارس تمام دانش آموزان عزیز در مدارس حاضر می شوند و به تحصیل خود ادامه می دهند.

 معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش آبادان خانواده‌ها را تکیه‌گاه آموزش و پرورش دانست و تصریح کرد: مشارکت خانواده ها در امور مدرسه راهکاری اساسی برای توسعه نظام آموزشی به شمار می رود .

به اشتراک بگذارید :