12 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۵:۲۵:۰۱
کد مطلب:  920861
پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه تسوج ؛
بخشدار تسوج: نظارت و ساماندهی سرویس های حمل و نقل مدارس بر عهده ی شهرداری می باشد

صبح امروز پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه تسوج با محوریت پروژه مهر و با حضور بخشدار، رئیس آموزش و پرورش و سایر اعضاء در سالن جلسات اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه تسوج، نادری بخشدار منطقه با تسلیت ایام سوگواری ماه محرم و صفر، فرارسیدن هفته دفاع مقدس و بهار تعلیم و تربیت را گرامی داشت و افزود: امسال بخاری های نفتی در تمامی مناطق و نواحی استان آذربایجان شرقی برچیده خواهد شد.

نادری در ادامه ضمن قدردانی از زحمات محمدعلی مظلومی پور معاون آموزشی سابق اداره آموزش و پرورش، انتصاب ابوالفضل بختیار به سمت معاون جدید آموزشی  را تبریک گفت.

بخشدار تسوج بر نظارت مستقیم به توزیع عادلانه کمک های جمع آوری شده برای دانش آموزان بی بضاعت، تأکید کرد و افزود: ساماندهی سرویس های حمل و نقل مدارس بر عهده ی شهرداری و تعیین صلاحیت راننده توسط نیروی انتظامی انجام می گیرد.

 

رئیس آموزش و پرورش منطقه با ارائه گزارشی از افتتاح دو پروژه از پروژه های عمرانی آموزش و پرورش منطقه در طول فصل تابستان، از افتتاح آموزشگاه دکتر یوسفی تا پایان مهرماه خبر داد و افزود : انتخاب افراد معتمد و مطمئن برای سرویس های حمل و نقل مدارس مورد تأکید می باشد.

محمد باباآهنگر در ادامه خاطر نشان ساخت امسال حجم عظیمی از نیروهای جدید الاستخدام وارد بدنه ی آموزش و پرروش آذربایجان شرقی شدند که حدود 18 نفر از این نیروها وارد آموزش و پرورش منطقه تسوج خواهند شد.

وی اضافه کرد: کمک های جمع آوری شده برای دانش آموزان بی بضاعت از طریق کانال بخش طسوج و با هماهنگی بهزیستی در بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

این مقام مسئول در آموزش و پرورش منطقه از پروژه مهر با عنوان یک پروژه ملی یاد کرد که بیشتر خانواده ها، ارگان ها و نهاد ها را درگیر می کند و افزود: پیش دبستانی گلهای محمدی به عنوان پایلوت پیش دبستانی برای جشن غنچه ها، دبستان دخترانه امیررضا کارگر تسوج و آموزشگاه فروزان گهر تیل به دلیل حضور خیر نیک اندیش و سازنده ی این آموزشگاه در منطقه به صورت رسمی به عنوان مدرسه پایلوت برای مراسم بازگشایی انتخاب گردید.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :