30 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۴:۱۱:۳۹
کد مطلب:  920789
پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان هوراند برگزار شد

پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان هوراند با حضور فرماندار شهرستان هوراند و مسئولین ارشد شهرستان اهر و هوراند پیش از ظهر امروز درسالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش هوراند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان هوراند مردانیان فرماندار شهرستان هوراند ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا اعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای آنحضرت و تبریک آغاز بهار تعلیم و تربیت  و هفته دفاع مقدس به دستور جلسه پرداخت و گفت :با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس قرار گرفته ایم در اسرع وقت مدارس منطقه از لحاظ استحکام بنا مورد بازید قرار گیرد تا مشکلی دانش آموزان را در طول ساتحصیلی تهدید ننماید و دانش آموزان با آرامش خاطر در سنگر  علم و دانش پرورش یابند .

وی ادامه داد جهت ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش منطقه هوراند لازم است تدابیری اتخاذ  شود تا معلمین غیر بومی در منطقه محل خدمت خود بیتوته نمایند .

فرماندار شهرستان هوراند در بخش دیگر سخنان خود به رشد پرورشی دانش آموزان اشاره کرد و خاطرنشان نمود معلمان و مربیان پرورشی با برگزاری کلاسهای تقویتی کنکور و ارائه تکالیف فشرده دانش آموزان را خسته نکنند  و قدری از ساعات مدرسه را به رشد پرورشی دانش آموزان و انتقال فرهنگ  مهارتهای زندگی ، فرهنگ ترافیک و...    اختصاص دهند تا دانش آموزان طوری تربیت یابند که هم  قدرت نه گفتن را داشته باشندوهم  بتوانند در جامعه از سلامت روانی کامل برخوردار باشند .

مردانیان گفت : مدیران و معلمان مدارس  دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند واقعی را شناسایی ،واز طریق اداره مربوطه آنان را   به فرمانداری معرفی نمایند تا تمهیدات لازم جهت تحت پوشش  قرار دادن دانش آموزان در کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هوراند  صورت گیرد .

 

در ابتدای این جلسه عبدالهی مدیر  آموزش و پرورش به عنوان دبیر شوراء ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا اعبدالله الحسین (ع) وتبریک آغاز بهار تعلیم تربیت و هفته دفاع مقدس   و تقدیر و تشکر از  حاضرین ،گزارشی از اقداماتی که در خصوص  مصوبات جلسات  قبل به اجرا در آمده بود ارائه نمود.

عبدالهی مدیر آموزش و پپرورش شهرستان هوراند گفت : پروژه ی مهر یک پروژه ی ملی است و گرامیداشت یادو خاطره شهیدان و دفاع مقدس یک وظیفه ملی است بنابراین  برای تحقق این امر مهم مشارکت کلیه ی مسئولین ادارات شهرستان و مردم عزیز، همکاران فرهنگی و سایر نهادها را می طلبدکه با   آموزش و پرورش همکاری لازم را داشته باشند .

 وی افزود : برنامه های متنوع در مدارس منطقه در راستای پروژه ی مهر و گرامیداشت هفته دفاع مقدس توصیه های لازم به مدیران مدارس منطقه اعلام شده تاروز بازگشایی مدارس یک خاطره به یادماندنی و بانشاط برای دانش آموزان باشد .

 

 

در این جلسه اعضای شورای آموزش و پرورش و مدعوین حاضر در جلسه دیدگاهها و نکته نظرات خود پیرامون  دستورات جلسه  ارائه دادند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :