14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۱:۳۵:۲۷
کد مطلب:  920601
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دفاتر ارزشیابی کلاسی در پایه های هفتم ، هشتم و نهم تدوین و آماده سازی می شود

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تدوین و آماده سازی دفاتر ارزشیابی کلاسی در پایه های هفتم ، هشتم و نهم خبر داد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: به منظور افزایش کارایی و اثر بخشی فرآیندهای آموزشی و مشارکت فعال دانش آموزان در فرآیند یاددهی و یادگیری و نیز برای نیل به ارزشیابی مستمر و پیشرفت تحصیلی، آگاه ساختن دانش آموزان و اولیاء از میزان پیشرفت تحصیلی، دفاتر ارزشیابی کلاسی با نظرات ارزشمند سرگروههای درسی استان تنظیم و تدوین گردیده است.

وی با اشاره به اینکه  دفاتر ارزشیابی به صورت کلاسی و در سه پایه هفتم ، هشتم و نهم با در نظر گرفتن انواع ارزشیابی های مستمر تنظیم شده است، تاکید کرد:  با عنایت به اهداف جشنواره نوجوان خوارزمی بخشی از این دفاتر به فعالیت ها و مشارکت دانش آموزان در این زمینه اختصاص یافته است.

 شفیع پور در پایان با تاکید بر نقش ارزشیابی مستمر در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان تصریح کرد: باید در ارزیابی های جدید از شیوه ها و طرح های نو استفاده نمود و شرایط متعدد را بررسی کرد.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :