27 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۱:۱۱:۳۲
کد مطلب:  920584
پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش خاروانا برگزار شد؛
رئیس آموزش و پرورش منطقه: برای رقم زدن سال تحصیلی بهتر، همه مسئولین منطقه باید در کنار آموزش و پرورش باشند.

پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه خاروانا با حضور رئیس آموزش و پرورش، بخشدار و سایر مسئولین ارشد منطقه پیش از ظهر سه شنبه در سالن اجتماعات دبیرستان شهید قلیزاده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و رورش خاروانا، در ابتدای جلسه رئیس آموزش و پرورش ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید الشهدا و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: برای رقم زدن سال تحصیلی بهتر، همه مسئولین منطقه باید در کنار آموزش و پرورش باشند.

در ادامه جلسه که موضوعاتی همانند پروژه مهر، پوشش تحصیلی، گرامیداشت هفته دفاع مقدس، حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و پشتیبانی از سواد آموزی مورد گفت و گو قرار گرفت، اصغرزاده با اظهار خرسندی از برگزاری منظم جلسات شورای آموزش و پرورش گفت: از آنجا که رسالت آموزش و پرورش در جامعه بسیار حساس و مهم می باشد مصوبات این شورا از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است.

وی همچنین به افزایش پوشش تحصیلی و رتبه منطقه در ثبت نام دانش آموزان اشاره کرد و افزود: در تابستان امسال، آموزش و پرورش تمام توان خود را به کار گرفت تا هیچ دانش آموزی در منطقه از تحصیل باز نماند.

اصغرزاده در ادامه از شناسایی دانش آموزان بی بضاعت خبر داد و اظهار داشت: با کمک کمیته امداد امام خمینی (ره) 500 بسته حمایتی در نظر گرفته شده است تا دانش آموزان در سال تحصیلی جدید دچار مشکلات نشوند.

همچنین در پایان جلسه مصوب گردید کلیه نهادهای اداری حاضر در جلسه در به ثمر نشستن پروژه مهر همکاری لازم را با آموزش وپرروش داشته باشند و تمهیدات لازم جهت گرامیداشت هفته دفاع مقدس  با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هنگام بازگشایی مدارس اندیشیده شود.

به اشتراک بگذارید :