9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۰۹:۴۱:۰۷
کد مطلب:  920532
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:
اوقات فراغت و پروژه مهر از اقدامات بسیار بزرگ در آموزش و پرورش است

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی استانداری تهران در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران که در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد اظهار داشت:زحمات صورت گرفته در شهرستان های استان تهران و مدیریت این اداره کل بسیار امیدوارکننده و نویدبخش بوده چراکه با وجود مشکلات بسیار ، کمبود معلم و تراکم  بالای دانش آموزی در بعضی از مناطق با تمام توان در این عرصه قدم برداشته شده است.

وی افزود: اوقات فراغت و پروژه مهر از اقدامات بسیار بزرگ در آموزش و پرورش است که جای خسته نباشید به تلاش‌های مدیران مناطق و کارشناسان و مسئولان این امر که در این حوزه زحمات بسیاری را متحمل شدند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران  تاکید کرد: فرمانداران در شهرستان ها باید کمال همکاری را با آموزش و پرورش انجام دهند و ظرفیت‌های بسیار ارزشمند خیرین بهره لازم را ببرند.

 

حسن‌بیگی با تاکید بر اینکه  به تنهایی با منابع محدود ملی قادر به حل مشکلات آموزش و پرورش نیستیم ، اظهار داشت: باید از ظرفیت و پتانسیل بالای  خیرین در جهت ساخت و ساز و تهیه کردن زیرساخت های آموزشی استفاده کنیم .

 

 

 معاون سیاسی انتظامی استانداری تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات در ماه های آینده ، تاکید کرد: عدم طرف داری و جانبداری آموزش و پرورش در مسئله انتخابات بسیار حائز اهمیت است و باید بتوانیم انتخاباتی بر مبنای قانون برگزار کرده و قانونمندی را فراموش نکنیم.

 

حسن بیگی با تاکید بر آنکه  مسوولان برگزاری انتخابات باید بی‌طرفی را کاملا رعایت کنند، تصریح کرد: در این شرایط است که مشارکت حداکثری مردم  می تواند شکل گیرد و  قطعاً همکاران فرهنگی می‌توانند در این زمینه نقش بسیار ارزنده ای داشته باشند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: با جنگ روانی که دشمن به راه انداخته است قطعاً مردم آن را از بین خواهند برد و نشان خواهند داد که حامی نظام و انقلاب بوده و هستند و مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب خواهند زد.

 

 

به اشتراک بگذارید :