16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۵
کد مطلب:  920511
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول در جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس؛
ورود 77 هزار دانش آموز شهرستان دزفول به 400 واحد آموزشی در مهر 98/ جذب 300 نیروی آموزشی جوان برای سال تحصیلی 99-98

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول از ورود 77 هزار دانش شهرستان دزفول به 400 واحد آموزشی و جذب 300 نیروی آموزشی جوان برای سال تحصیلی 99-98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دزفول، عبدالمحمد جرجانی پیش از ظهر سه شنبه 26 شهریور 98 در جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس گفت: با تلاش همه همکاران فرهنگی به خصوص مدیران مدارس و همکاری سازنده همه دستگاه های اجرایی اعم از شهرداری ها، شوراهای شهر روستا، دهیاری ها، سازمان های آب و برق و ... نزدیک به 400 واحد آموزشی در اول مهر 98 آماده پذیرای 77 هزار دانش آموز در شهرستان دزفول می باشند.

 

وی در همین خصوص افزود: زنگ جشن شکوفه ها برای دانش آموزان اول ابتدایی در 31 شهریور همزمان با سراسر کشور در شهرستان دزفول نیز به صدا در خواهد آمد که آیین نمادین این جشن در دبستان آفرینش واقع در کوی آیت اله مدرس برگزار خواهد شد.

 

جرجانی در خصوص بازگشایی مدارس در اول مهر نیز گفت: آیین نمادین شروع سال تحصیلی 99-98 نیز با حضور مسئولین شهرستانی و استانی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران 1 مهر در دبستان دفتری واقع در کوی 86 هکتار نواخته خواهد شد.

 

رئیس ستاد پروژه مهر 98 شهرستان دزفول از جذب 300 نیروی جوان در آموزش و پرورش دزفول خبر داد وگفت: با به کار گیری نیروهای ماده 28، فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و آموزشیاران سواد آموزی تا حدودی مشکل کمبود نیرو در شهرستان دزفول برطرف گردیده و با آغاز سال تحصیلی هیچ کلاس بدون معلم و دبیر در سطح شهرستان دزفول نخواهیم داشت.

 

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول در پایان خاطر نشان کرد: از همه مدیران و مسئولین شهرستانی انتظار می رود به منظور رقم زدن خاطره ای خوش برای دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی در مدارس حضور یابند و دانش آموزان را در شروع تکاپوی کسب علم و دانش همراهی کنند.  

به اشتراک بگذارید :