16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۰۹:۴۴:۳۷
کد مطلب:  920510
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول در جلسه پشتیبانی دانشگاه فرهنگیان؛
حل مشکلات دانشگاه فرهنگیان همّت تمام دستگاه های اجرایی ونهاد های آموزشی شهرستان را می طلبد

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول همّت تمام دستگاه های اجرایی ونهاد های آموزشی شهرستان را راهکار اصلی حل مشکلات دانشگاه فرهنگیان دزفول عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دزفول، عبدالمحمد جرجانی پیش از ظهر سه شنبه 26 شهریور 98 در جلسه پشتیبانی دانشگاه فرهنگیان دزفول گفت: با توجه به قدمت 46 ساله دانشگاه فرهنگیان در شهرستان دزفول و وجود مشکلات عدیده در این مراکز آموزشی از جمله فرسوده بودن بافت ساختمانی و نبود فضای کافی برای دانشجویان به خصوص دانشجویان دختر نیاز به مرمت و توسعه فضای آموزشی دارند.

 

وی افزود: دانشگاه فرهنگیان به عنوان مراکز علمی مهم شهرستان دزفول جهت رفع نواقص و مشکلات نیاز به همّت جدی تمام دستگاه های اجرایی و نهاد های آموزشی را دارد.

 

جرجانی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش همیشه در کنار دانشگاه فرهنگیان بوده و هست گفت: آموزش و پرورش دزفول می تواند با در اختیار قرار  دادن زمین با کاربری آموزشی به دانشگاه فرهنگیان تا حدودی مشکلات آنان در آینده را کاهش دهد که این باز تلاش خیّرین را در ساخت دانشگاهی همسطح با جایگاه شهرستان دزفول را می طلبد.

 

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول در پایان خاطر نشان کرد: جذب دانشجو از سراسر کشور در دانشگاه های فرهنگیان دزفول و تربیت معلمان جهت یاری رساندن به فرزندان این سرزمین از افتخارات ارزشمند این شهرستان است که همین امر موجب می شود تا در اسرع وقت و با تمام توان نسبت به رفع مشکلات این مراکز آموزشی اقدام گردد.  

به اشتراک بگذارید :