18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۰۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  920504
شورای عالی آموزش و پرورش برگزار می نماید؛
فراخوان ارائه دیدگاهها، پیشنهادها و نظرات کارشناسی درباره بازنگری آئین نامه اجرایی مدارس

شورای عالی آموزش و پرورش در فراخوانی از صاحب نظران نظام آموزشی کشور خواست تا دیدگاه ها، پیشنهادها و نظرات کارشناسی خود را درباره بازنگری آئین نامه اجرایی مدارس ارائه نمایند.

به گزارش معاونت روابط عمومی  و اطلاع رسانی وزارت آموزش  پرورش، آئین نامه اجرایی مدارس در حقیقت نقشه راه مدیریت مدارس است که در راستای سیاست مدرسه محوری و با هدف تقویت، واگذاری اختیارات، کارآمدی شوراها، استفاده از ظرفیت عوامل سهیم و موثر و جلب مشارکت آنان در امور مدرسه و... تدوین شده است.

 

با توجه به اسناد بالادستی به ویژه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه زیرنظام های شش گانه سند مذکور و تحولات محیطی، شرایط و نیازهای زمان و محدودیت‌های ناشی از منابع و امکانات؛ بازنگری و باز تولید آئین نامه اجرایی مدارس ضروری می باشد.

 

در همین راستا شورای عالی آموزش‌وپرورش  در نظر دارد فراخوان دیدگاهها، پیشنهادها و نظرات کارشناسی درباره بازنگری آئین نامه اجرایی مدارس را انجام دهد.

 

گفتنی است، آئین نامه اجرایی با حضور جمعی از مدیران و معلمان مدارس، کارشناسان حوزه ستادی، صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت و نظرخواهی از ادارات کل آموزش و پرورش استانها، تهیه و تدوین شده است، کهپس از اعتبار سنجی و اعمال اصلاحات لازم،  شورای عالی آموزش و پرورش آخرین ویراست آئین نامه اجرایی مدارس را در اختیار عموم قرار داده است.

 

 علاقمندان می توانند دیدگاهها، پیشنهادها و نظرات کارشناسی خود را از طریق ایمیل و پیام رسان ها ارسال کنند .

 

 ایمیل:Ravabet.sce@medu.ir

 

ایتا:http://eitaa.com/joinchat/137232408G46c77fd2e8

 

سروش:https://sapp.ir/joingroup/zE0MxNbq5JPl9I4FsmyhgS8O  

 

به اشتراک بگذارید :