3 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۰۸:۰۸:۴۰
کد مطلب:  920394
در آستانه آغاز سال تحصیلی برگزار گردید
جلسه مدیران مدارس شهرستان جلفا

جلسه مدیران مدارس شهرستان جلفا در آستانه آغاز سال تحصیلی با حضور معاون فرماندار و مدیر آموزش و پرورش برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جلفا؛جلسه مدیران مدارس شهرستان جلفا  در آستانه آغاز سال تحصیلی با حضور معاون فرماندار و مدیر آموزش و پرورش در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید

معاون فرماندار شهرستان جلفا در سخنانی اظهار داشت: تلاش مدیران محترم مدارس در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش با وجود مشکلات و تنگناهای مالی جای تقدیر و تشکر داردو پذیرفتن مدیریت مدارس در این شرایط ایثار است.

یونسی خاطر نشان کرد: در خصوص هزینه های حامل های انرژی با حضور روسای ادارات مربوطه و مدیر آموزش و پرورش جلسه مشترکی برگزار خواهیم کرد تا این مشکل با هماهنگی حل شود و مدارس که در آستانه بازگشایی قرار دارند از بابت قطع انشعابات دچار مشکل نشوند.

معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: امیدواریم با همت و تلاش مدیران محترم و همکاری کلیه بخش ها امسال بازگشایی مدارس بهتر از سال های گذشته انجام شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جلفا در سخنانی اظهار داشت: بازگشایی مدارس مهمترین رویداد در دستگاه تعلیم و تربیت است که تلاش های چندین ماهه همکاران ستادی و مدیران محترم در این زمینه نشان از اهمیت موضوع دارد.

صادقیان افزود: پروژه مهر98 از ماه ها قبل آغاز گردیده و مجموعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جلفا تلاش کرده اند تا مهر امسال شروع سال تحصیلی همراه با شور و نشاط باشد و مدارس شهرستان جلفا از هر حیث برای آغاز سال تحصیلی با نشاط و پر از موفقیت آماده اند.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان جلفا خاطر نشان کرد: در آستانه آغاز سال تحصیلی و پروژه مهر98 در تلاش هستیم کلیه مدارس از لحاظ امکانات و فضای آموزشی آماده و تجهیز گردند و با برنامه ریزی انجام شده  در ابتدای مهرماه هیچ کلاس درسی بدون معلم نخواهد بود.

احمد صادقیان در بخش پایانی سخنان خود اظهار داشت: در روزهای آتی 3 مدرسه 9،6و3 کلاسه در روستای ایری،شهرسیه رود و روستای لیوارجان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار خواهد گرفت و دانش آموزان این مدارس در مدرسه جدید الاحداث سال تحصیلی را آغاز خواهند کرد که مدارس مذکور باهمت اداره کل نوسازی استان،خیّرمحترم و بنیاد برکت احداث گردیده است.

در ادامه جلسه معاون آموزشی و دبیر شورای پروژه مهر و کارشناسان ارزیابی عملکرد و حراست مسائل و توصیه های لازم را پیش از بازگشایی با مدیران مدارس مطرح کردند.

در بخش پایانی جلسه مدیران مدارس نکته نظرات و سوالات خود را در حوزه های گوناگون بیان کردند.

 

به اشتراک بگذارید :