14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۹:۳۵:۲۱
کد مطلب:  920297
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران :
باید فضایی را ایجاد کنیم تا دانش‌آموزان از حضوردر مدرسه لذت ببرند

 ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس گفت :این روزها بیشتر از هر زمان دیگری کلیه نهادها و سازمان‌ها باید آموزش و پرورش را یاری کنند تا مهری باشکوه را برای دانش‌آموزان رقم بزنیم .

وی با اشاره به این که ماه ها در قالب پروژه مهر تلاش‌های زیادی در سطح استان ،مناطق و مدارس شهرستان‌های استان تهران صورت گرفته است، اظهار داشت: ساماندهی نیروی انسانی در چند ماه گذشته زحمات بسیار گسترده‌ای را به همراه داشت و اقداماتی جهادی در این راستا صورت گرفت تا مدارس شهرستان های استان تهران در آغاز سال تحصیلی با کمبود معلم مواجه نگردند.

 صیدلو در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که به ساحت مقدس آموزش و پرورش را نباید فدای هیچ گونه ملاحظه سیاسی نمود ،تصریح کرد :دستگاه آموزش و پرورش باید تنها به کار حرفه ای خود که تعلیم و تربیت است  بپردازد و از حاشیه هاو فضاهای سیاست زده به دور بماند .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر اینکه مدیر مدرسه ای موفق است که فهم درستی از تعلیم و تربیت داشته باشد ،تصریح کرذ: باید فضایی را ایجاد کنیم که دانش آموزان در آن از حضور در مدرسه لذت ببرند و در این صورت است که آموزش به شکل درست صورت می پذیرد.

این مقام مسئول درپایان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش دارای پتانسیل‌های بسیار بالایی است که اگر به داشته های آن به درستی نگاه شود می‌توان بالقوه های آن را به بالفعل تبدیل کرد و بسیاری ازمشکلات آن را حل نمود.

به اشتراک بگذارید :