18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۹:۰۸:۴۳
کد مطلب:  920284
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:
 ۵۶۰ کلاس درس به فضای آموزشی شهرستان های استان تهران افزوده می شود

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداری کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت :148 پروژه آموزشی در شهرستان های استان تهران در حال ساخت می باشد که ۵۷پروژه تا پایان سال ۹۸به اتمام و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی افزود :با آماده شدن این ۵۷پروژه  چیزی بالغ بر 72هزار مترمربع زیربنای آموزشی و560  کلاس درس به فضاهای آموزشی استان افزوده خواهد گردید .

بهارلو در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تامین تجهیزات مورد نیاز مدارس استان اظهار داشت: بخش عمده‌ای از تجهیزات مدارس نوساز استان آماده گردیده است که کمد کتابخانه، نیمکت ،کمد آزمایشگاه ،تجهیزات آموزشی و ورزشی از جمله مواردی است که در این طرح مورد تامین قرار گرفته و در اختیار مدارس گذاشته شده است.

 این مقام مسئول با اشاره به اینکه از محل درآمدهای اختصاصی استان نیز اعتباراتی در جهت تامین میز و نیمکت های  دیگرمدارس مناطق ۲۱گانه شهرستان‌های استان تهران قرار گرفته است تاکید کرد:  بالغ بر ۲۰هزار میز و نیمکت برای تعمیر در اختیار هنرستان های استان تهران قرار گرفته است که با استفاده از ظرفیت هنرستان ها و دانش آموزان در این زمینه صرفه جویی بسیار زیادی را برای استان به همراه خواهد داشت .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان با تاکید بر توجه به بحث پیشگیری ازآسیب های اجتماعی در مناطق ۲۱گانه شهرستانهای استان تهران تصریح کرد :با حمایت های صورت گرفته از سوی استانداری تهران اعتبار مربوط به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در این استان به طور کامل جذب و در اختیار مناطق آسیب پذیر قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :