15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۶:۰۰:۰۰
کد مطلب:  920278
در حال برگزاری ؛
ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران ، شهری مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

براساس این گزارش ، پیگیری مصوبات جلسات قبل ، طرح مباحث ضروری ،ارئه گزارش ساماندهی نیروی انسانی و گزارش توسعه و تجهیز مدارس شهرستان های استان تهران  از جمله مباحثی بود که در دستور کار این شورا قرار گرفت.

 گفتنی است، در این جلسه  محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به گزارشی اجمالی پیرامون مسائل آموزشی استان در سال جاری پرداخت و چالش ها و مسائل پیش روی این اداره کل در سال تحصیلی جدید را با دیگر اعضا به بحث و تبادل نظر گذاشت .

 

به اشتراک بگذارید :