4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۵:۰۶:۳۵
کد مطلب:  920226
کهکیلویه و بویراحمد:
با حضور ابتکار و مینایی پور توافقنامه ارتقای وضعیت آموزشی،بهداشتی و ارتباطی دختران دانش آموز کهکیلویه و بویر احمدکلید خورد.

طرح توافقنامه ارتقای وضعیت دختران دانش آموز با مشارکت نهاد ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و دفتر امور زنان آموزش و پرورش .

به گزارش روابط عمومی دفتر  امور زنان آموزش و پرورش ، نشست شورای برنامه ریزی استان کهکیلویه و بویراحمد عصر دوشنبه 25 شهریورماه  با حضور ابتکار معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری کلانتری استاندار  و مینایی پور مشاور وزیر آموزش و پرورش در حوزه زنان با موضوع بررسی مسائل و مشکلات موجود در حوزه دختران  دانش آموز این استان برگزار شد.

در این نشست ابتدا کلانتری استاندار کهکیلویه و بویر احمد با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت علمی و دانش مدیریتی زنان استان دیر آغاز شده است، گفت: تقویت این مهم و حضور زنان تحصیل کرده در مناصب مدیریتی و فعالیت ها در باور ما قرار دارد.

در ادامه  این جلسه  ضمن رونمایی از سند ارتقای وضعیت زنان استان کهکیلویه و بویر احمد ، با توجه به مشکلات عدیده ای که در این استان در حوزه دختران دانش آموز وجود دارد ، انعقاد توافق نامه ی ارتقای وضعیت دختران دانش آموز این استان خصوصا در مناطق جاروسا،دیشموک،عشایر، لوداب و مارگون مطرح و اظهار امیدواری شد که در آینده ایی نزدیک موافقت نامه ایی در خصوص بهبود وضعیت دختران این استان بین وزیر آموزش و پرورش و معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری منعقد گردد.

به اشتراک بگذارید :