27 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۴:۱۹:۴۶
کد مطلب:  920191
جلسه توجیهی مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان هوراند در راستای پروژه ی مهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان هوراند ،جلسه توجیهی‌ مدیران مدارس منطقه هوراند در خصوص پروژه مهر و بازگشایی مدارس درسالن اجتماعات مد رسه علامه طباطبایی با حضور عبدالهی مدیر آموزش و پرورش و مدیران مدارس برگزار شد.

عبدالهی مدیرآموزش  و پرورش شهرستان هوراند گفت : پروژ مهریعنی حضور سبز وشاداب دانش آموزان درمدرسه ای آماده می باشد و آغاز سال تحصیلی جدید فرصت مغتنمی است تا با استعانت از درگاه ایزد منان  و با بهره‌مندی  از  توانمندیهای  مدیران ،معلمان، دانش آموزان انجمن اولیا ء و مربیان  زمینه‌های رشد و شکوفایی دانش‌آموزان را فراهم می کنیم.

عبدالهی تجهیز همه مدارس ، ثبت نام دانش آموزان  ، بازبینی سرویس‌های بهداشتی و ضرورت وسایل ایمنی در مدارس را خواستار شد.و یاد آور شد با توجه به تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس  و ماه محرم ضمن گرامیداشت این ایام انشاءالله فضای معنوی مناسبی را در بازگشایی مدارس فراهم می نماییم .

وی افزود :   زیباسازی و بانشاط کردن فضای داخل و بیرون مدرسه، نصب بنر و تزیین مدرسه ،برگزاری نمازهای جماعت در طول سال تحصیلی ،تنظیم برنامه هفتگی ،بهینه سازی کتابخانه ها و نمازخانه ها و انجام همه امور مدرسه تا پیش از بازگشایی مدارس امری ضروری است که باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.

در ادامه این جلسه  نیز معاونین اداره آموزش و پرورش  و کارشناس ارزیابی عملکرد و امورحقوقی ، توضیحاتی را در مورد برنامه‌های قابل  اجرا در مدارس برای شروع با شکوه تر  مدارس در ماه مهر  ارائه کردند.  

به اشتراک بگذارید :