10 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۷:۲۰:۰۰
کد مطلب:  919708
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
نتایج نقل و انتقالات داخل استان مرحله دوم معلمان رسمی و پیمانی و حق التدریس

نتایج نقل و انتقالات داخل استان مرحله دوم معلمان رسمی و پیمانی و نیز معلمان حق التدریس بعد از ظهر روز شنبه مورخ ۲۳ شهریور ماه و همچنین فرآیند جذب نیروی حق التدریس اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، عطائی اعلام کرد: نتایج نقل و انتقالات داخل استان مرحله دوم معلمان رسمی و پیمانی و نیز معلمان حق التدریس بعد از ظهر روز شنبه مورخ 98/6/23 اعلام شد و فرهنگیان رسمی و پیمانی که در موعد مقرر در سامانه نقل و انتقالات داخل استان در مرحله دوم سال 1398 ثبت نام کرده بودند، می توانند با ورود به سامانه www.tabriz982.enteghalat.com ، از نتیجه تقاضای انتقال خود مطلع شوند.

همچنین معلمان حق التدریس آزاد نیز که در فرآیند نقل و انتقال داخل استان ثبت نام کرده بودند می توانند با ورود به سامانه http://tabrizht98.enteghalat.com  از نتیجه تقاضای انتقال خود مطلع شوند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان در ادامه افزود: از بین ۲ هزار و ۵۳۷ نفر معلم رسمی و پیمانی که در مرحله دوم نقل و انتقال داخل استان متقاضی انتقال به سایر شهرستان ها، نواحی و مناطق شده بودند، تعداد یک هزار و ۶۳۱ نفر به محل های مورد درخواست خود منتقل شده اند که بالغ بر ۶۳.۵ درصد کل متقاضیان می گردد و امید است با فراهم شدن زمینه انتقال این عزیزان، سال تحصیلی جدید را در با روحیه ای مضاعف در خدمت دستگاه تعلیم و تربیت استان باشند.

وی همچنین افزود: از بین 421 نفر معلم حق التدریس آزاد که در فرآیند نقل و انتقال داخل استان سال 1398 متقاضی انتقال به سایر شهرستان ها، نواحی و مناطق شده بودند، تعداد 341 نفر به محل های مورد درخواست خود منتقل شده اند که حدود 81 درصد کل متقاضیان را شامل می گردد.

عطائی همچنین در ادامه یادآور شد: به منظور تامین نیازهای آموزش و پرورش استان به نیروی انسانی جدید به جایگزینی نیروهای بازنشسته، مکاتبات لازم با وزارت آموزش و پرورش منجر به نتیجه شد با توجه به مجوزهای دریافتی از وزارت آموزش و پرورش ، تعداد 1500 نفر معلم حق التدریس آزاد جدید از بین مشمولان قانون اصلاح تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب 95/6/3 مجلس شورای اسلامی که شامل نیروهای حق التدریس و شرکتی سابق ( که قبل از سال 1391 به عنوان نیروی حق التدریس یا نیروی شرکتی با آموزش و پرورش همکاری داشته اند) و آموزش دهندگان قبل از سال 1392 نهضت سوادآموزی استان که حدقل دو دوره مستمر با آموزش و پرورش همکاری نموده بودند، می گردد. در سال تحصیلی جدید جذب و سازماندهی شدند و امید با شروع بکار این نیروها، سال تحصیلی جدید را با موفقیت هر چه بیشتر آغاز نماییم./ روشنی

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :