14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۲۱:۰۲:۳۳
کد مطلب:  919705
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
جذب و به کارگیری نیروهای حائز شرایط حق التدریس از سایر استانها در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از جذب و به کارگیری نیروهای حائز شرایط حق التدریس از سایر استان ها در این استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره ‌کل آموزش ‌و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اعلام این خبر افزود: کسانی که شرایط درج‌شده در بخشنامه ۷۱۰/۵ وزارت آموزش و پرورش را دارند و در سایر استان‌ها تا‌کنون جذب و سازماندهی نشده‌اند می‌تواند به این اداره‌ کل مراجعه نمایند.
وی در ادامه گفت: اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران این آمادگی را دارد تا در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط مندرج در بخشنامه فوق‌لذکر از ابتدای مهر سال ۱۳۹۸ به صورت حق‌التدریس این نیروها را جذب و به کارگیری نماید، این نیروها شامل نیروهای خرید خدمات، آموزش‌دهندگان نهضت و مربیان پیش‌دبستانی دولتی قبل از سال ۱۳۹۱ می‌باشند.
این مقام مسول در پایان تصریح کرد: داوطلبان مشمول بخشنامه فوق می‌توانند مطابق با بخشنامه نسبت به تایید فرم‌ها، مدارک ضمیمه بخشنامه و ارسال پرونده به اداره کل اقدام لازم را انجام دهند.

به اشتراک بگذارید :