18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۷:۱۸:۳۸
کد مطلب:  919681
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
بیانیه گام دوم انقلاب محور مانورهای تشکیلاتی سازمان دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران است

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در نشست معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق 21 گانه شهرستان‌های استان تهران، از برگزاری پرشور مانورهای تشکیلاتی سازمان دانش‌آموزی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب در طی سال تحصیلی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه نشست معاونین پرورشی و تربیت بدنی و مسولان سازمان دانش‌آموزی به جهت هم‌افزایی و هماهنگی برای اجرای مطلوب‌تر فعالیت‌های این حوزه است، اظهار داشت: توسعه و تقویت تشکل پیشتازان از لحاظ کمی و کیفی در اولویت برنامه‌های سازمان دانش‌آموزی است.

وی گفت: باید از ظرفیت‌ فرصت‌های تربیتی ایجاد شده در سازمان دانش‌آموزی برای ساماندهی پایگاه‌های تغذیه سالم، لباس فرم و حمل و نقل بدرستی بهره ببریم.

هاشمی بزرگترین ظرفیت سازمان دانش‌آموزی را تشکل پیشتازان عنوان کرد و افزود: باید برای رشد کمی و کیفی فعالیت‌ها، برنامه‌ریزی و پیگیری مداوم وجود داشته باشد تا بتوانیم از مهارتهای 12 گانه  تشکل سازمان دانش‌آموزی در زمینه مسولیت‌پذیری، نشاط و شادابی و کمک به هم‌نوع و ...  در تمامی مدارس استفاده کنیم.

این مقام مسول خاطرنشان کرد: ما با اجرای مانورهای تشکیلاتی و مهارتی پیشتازان با عنوان " مانورهای تشکیلاتی گام دوم انقلاب" در طول سال تحصیلی علاوه بر انگیزه‌بخشی به مربیان و دانش‌آموزان به دنبال معرفی این تشکل به تمام مدیران و مربیان مدارس هستیم.

به اشتراک بگذارید :