19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ ۱۰:۲۹:۰۶
کد مطلب:  co8iRPuP
رئیس دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر خوزستان:
ارتباط عاطفی بین خانواده و فرزندان یک حلقه مفقوده است

رئیس دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر خوزستان در چهارمین جشنواره نوجوان سالم گفت: ارتباط عاطفی بین خانواده و فرزندان یک حلقه مفقوده است. فاصله ارتباطی بین خانواده و فرزندان زیاد شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان روز گذشته ،اختتامیه چهارمین جشنواره نوجوان سالم در تالار طلائیه آموزش وپرورش ناحیه 4 اهواز برگزار شد.

در این جشنواره رئیس دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر خوزستان گفت: ارتباط عاطفی بین خانواده و فرزندان یک حلقه مفقوده است. فاصله ارتباطی بین خانواده و فرزندان زیاد شده است  و جوانان و نوجوانان دوستانی به غیر از خانواده دارند، این مهم مشکلات زیادی را در تربیت جوان و نوجوان سالم به وجود می آورد.

 حسین لامی زاده در ادامه تصریح کرد: مواد مخدر از دیگر عواملی است که باعث ضربه زدن به جوانان می شود .گسترش مواد مخدر بین جوانان به لحاظ سیاسی توسط برخی افراد و گروه هایی به منظور ناکارآمد کردن جوانان یک جامعه است و به لحاظ اقتصادی فروش مواد مخدر بسیار درآمد زا است و در این بین جوانان یک جامعه از بین می روند.

رئیس دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر خوزستان اظهارداشت: مشغله ی زیاد پدر و مادر  به کار بیرون از خانه جای خالی زیادی را در بحث ارتباط خانوادگی ایجاد می کند.خانواده ها باید در داشتن ارتباطی سازنده و محیطی سالم با فرزندان خود نهایت توجه را داشته باشند تا جوانان سالمی را تحویل جامعه دهند و تنها وظیفه پدر و مادر تأمین مایحتاج فرزندان نیست. ارتباط قوی فرزندان با خانواده و آموزه های دینی دو راهکار بسیار مهم در تربیت نوجوانان و جوانان سالم است.

به اشتراک بگذارید :