26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ ۱۰:۰۷:۵۴
کد مطلب:  aCntKrAM
معاون وزير آموزش و پرورش :
جشنواره نوجوان سالم، ابتكاراتي را براي آموزش و پيشگيري درنظر گرفته است.

معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش وپرورش با ارسال پیامی به خوزستان، گفت: جشنواره نوجوان سالم، ابتكاراتي را براي آموزش و پيشگيري درنظر گرفته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان روز گذشته ،اختتامیه چهارمین جشنواره نوجوان سالم در تالار طلائیه آموزش وپرورش ناحیه 4 اهواز برگزار شد.

در این جشنواره خانم رحیمی رئیس گروه پیشگیری از رفتارهای پرخطر وزارت آموزش وپرورش ضمن تشکر از آموزش وپرورش خوزستان جهت اجرای جشنواره نوجوان سالم ، به  قرائت پیام دکتر حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت متبوع پرداخت.

معاون وزير آموزش و پرورش در اين پيام عنوان كرده است: نوجواني فرصتي ارزشمند در زندگي است كه عبور موفّق از آن و كوشش براي رشد متوازن و همه جانبه دراين بخش زندگي مي تواند باعث تضمين آينده نوجوانان شود.

 سلامتي و توجه به ابعاد جسمي و رواني آن يك موهبت ارزشمند الهي است كه در قرآن و سيره اهل بيت (ع)به آن تأكيد شده است.

 بايد از روش اجراي برنامه هاي مستند آموزشي و فرهنگي كودكان و نوجوانان را نسبت به آسيب هاي اجتماعي و رفتارهاي پرخطر هوشيار نمود.

حميدي گفت: جشنواره نوجوان سالم در دوره چهارم و پنجم ابتكاراتي را براي آموزش و پيشگيري درنظر گرفت تا بتوان ضمن تأكيد بر آموزش پيشگيري ،استعدادها و ظرفيت هاي مختلف معلمان و مدارس كشور را در زمينه آموزش پيشگيري و مديريت هاي ابتكاري را شناسايي كنند.

به اشتراک بگذارید :