20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۱۰:۵۰:۵۲
کد مطلب:  918773
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ؛
اسناد مالکیت املاک آموزش و پرورش تحصیل می شود

پنجمین نشست پشتیبانی شورای آموزش و پرورش با حضور اعضا در دفتر شورای  یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران: یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: این جلسه با رویکرد بررسی راهکارهای رفع موانع و تحصیل اسناد مالکیت اراضی آموزش و پرورش و شیوه نامه ماده «13» قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش و بررسی مدارک ارسال شده از طرف مناطق  برای تغییر کاربری و بهینه سازی تشکیل شد.

 

 وی با اشاره به اینکه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران موفق به کسب مقام نخست در زمینه تحصیل اسناد مالکیت در بین 32 استان کشور و کلیه دستگاه های اجرایی  شده است ، تاکید کرد: تمام سعی و تلاش مجموعه بر این است که با اخذ راهکارهای لازم  موفق به اخذ اسناد باقی مانده املاک متعلق به آموزش و پرورش گردیم.

 

 بهارلو در پایان با اشاره به  ماده «13» قانون شوراهای آموزش و پرورش تصریح کرد: کلیات این شیوه نامه مصوب گردید و پیرامون  مفاد و جزئیات آن ، نظرات  اعضا اخذ و در جلسات آتی مورد برسی قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :