18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۰۹:۳۴:۲۸
کد مطلب:  918707
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
کارگروه راهبری فعالیت های پرورشی مدارس شهرستان‌های استان تهران تشکیل می شود

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از تشکیل کارگروه راهبری فعالیت های پرورشی مدارس در سطح استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و در راستای پروژه مهر کارگروه راهبری فعالیت های پرورشی مدارس شهرستان‌های استان تهران در سطح استان تشکیل شده است.

وی افزود: هدف از  ایجاد این کارگروه این است که بتوانیم بار سنگین مدیران مدارس را کم کنیم تا بتوانند برنامه های اثربخش مبتنی بر اقتضائات منطقه‌ای را به اجرا در آورند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه در سال تحصیلی پیش رو رویکرد مدرسه محوری، توسعه فرهنگ اقامه نماز و مهارت‌های ارتباطی، توسعه فضائل اخلاقی، تعلیم و تربیت تمام ساحتی در فعالیت‌های فرهنگی و هنری در دستور کار است ، تصریح کرد: تلاش برای ایجاد روحیه امید و نشاط در قالب تقویت و ارتقای فعالیت‌های گروهی و اردویی و توسعه ضریب نفوذ تشکل‌ها و تمرکز بر مسائل فرهنگی و دینی فراموش شده و گسترش فرهنگ ترویج عفاف و حجاب از دیگر اهدافی است که سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :