12 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ ۱۳:۳۱:۲۹
کد مطلب:  918396
با هدف تکمیل مقدمات بازگشایی مدارس،
جلسه شورای پروژه مهر آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد

در راستای برنامه ریزی و تنظیم فعالیت ها و تمهید مقدمات بازگشایی مدارس وبا هدف تبیین وظایف و اقدامات کمیته های مرتبط درسطح مدیریت ، جلسه شورای پروژه مهرآموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی صبح امروز در دفتر معاون آموزش متوسطه استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، عاشور اکرمی  در این جلسه گفت: مجموعه اقداماتی هر ساله در آموزش و پرورش به منظور آماده سازی مدارس و بازگشایی تحت عنوان پروژه مهر اجراء می شود که سال تحصیلی جدید نیز با اتکاء به تجارب سنوات گذشته این پروژه باید با دقت عمل خاصی اجرایی گردد .

معاون آموزش متوسطه استان با بیان این نکته که کارگروه های سازماندهی،تعمیر و تجهیز،توجیه و تبلیغ،تاییدصلاحیت ،نظارت و ارزیابی و سلامت، 4 کمیته ستاد پروژه مهر است که بر اساس شرح وظایف محوله، فعالیت می کنند افزود: این فعالیت ها درسطح شهرستان و مدارس نیزطبق شرح وظایف تعریف شده پیگیری می شود.

وی تاکید کرد: مسئولین و اعضای کارگروه ها با نظارت و بازدید مستمر از مدارس و بررسی مشکلات و کمبود های آنان نسبت به رفع فوری اقدام نمایند تا در فصل بازگشایی مدارس میزبان خوبی برای نوگلان و دانش اموزان استان باشیم .

معاون آموزشی و دبیر ستاد پروژه مهر استان اعلام کرد: سرویس روستا مرکزی در حد سال های قبل درمناطق و نواحی اجرا می شود و در خصوص گواهی مدارس غیردولتی افزود: صدور گواهی برای راه اندازی مدارس غیردولتی متوقف شود.

در ادامه اعضاء به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد./روشنی

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :