13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ ۰۹:۱۴:۱۹
کد مطلب:  918134
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی :
نزدیک 600 هزار مسافر در مراکز اسکان فرهنگیان تا 23 شهریور 98 پذیرش شده اند

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از پذیرش نزدیک به 600 هزار مسافر در مراکز اسکان فرهنگیان استان تا پایان روز 23 شهریور ماه 98 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، عطایی در گزارشی از آمار اسکان مراکز پذیرش فرهنگیان استان آذربایجان شرقی، گفت: طبق آخرین آمار ثبت شده تا 23 شهریور ماه 1398، 558 هزار و 261 نفر روز در مراکز اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده اند.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ادامه داد: از این تعداد  44 هزار و 327 خانوار به تعداد 159 هزار و 503 نفر در این مراکز اسکان یافته اند.

وی خاطر نشان ساخت: بیش از 2 هزار کلاس درسی در 38 پایگاه  در استان برای  اسکان میهمانان فرهنگی در تابستان امسال آماده سازی کامل شده اند و با امکانات و تجهیزات مناسب تا آخر تعطیلات تابستانی در خدمت مسافران خواهند بود.

عطایی تاکید کرد: اکیپ های نظارتی آموزش و پرورش استان قبل، حین و بعد از اتمام اسکان فرهنگیان به صورت سرزده از مراکز اسکان فرهنگیان در تبریز و مناطق بازدید خواهند کرد و میهمانان در صورت وقوع هر نوع مشکلی می توانند با ادارات بازرسی، حراست و رفاه آموزش و پرورش استان که شماره تماس آن ها در مراکز اسکان نصب شده است، تماس بگیرند.

معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی یادآور شد: در تعطیلات نوروز امسال، 8 هزار و 462 خانوار در قالب 30 هزار 457 نفر مسافر فرهنگی و دیگر افراد به تعداد 77 هزار و 190 نفر روز در مدارس و  مراکز اقامتی آموزش و پرورش اسکان یافته بودند و استان آذربایجان شرقی از پیشتازان در این عرصه است./ روشنی

آدرس ستادهای اسکان فرهنگیان تبریز :

دروازه تهران، بعدازسه راهی ولی عصر، کوچه کریم خان، دبستان شهید مدرس

جاده ایل گلی، نبش غربی فلکه امام رضا (ع )، مدرسه سالار شهیدان تلفن

خیابان امام، روبروی سیلو، دبیرستان آزادی

پایگاه دایمی اسکان فرهنگیان استان واقع در خیابان ارتش

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :