18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ ۱۵:۰۵:۴۱
کد مطلب:  916207
مدیر کل اداره قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش :
مراسم احلی من العسل گردهمایی ملی نوجوانان عاشورایی در راستای حمایت از ولایت است

همایش احلی من العسل به یاد نوجوان سیزده ساله دشت کربلا، حضرت قاسم ابن الحسن(ع)با حضور مسئولین وزارت آموزش و پرورش ،اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و دانش آموزان ولایتمدار شهرستانهای استان تهران در حرم حضرت عبد العظیم حسنی(ع) برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، درحاشیه این مراسم معنوی محمدرضا مسیب زاده مدیر کل دفتر قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: دانش آموزان پسرعاشق نوجوان سیزده ساله دشت کربلا که در 34000 هیئت‌ دانش آموزی مدارس کشورحضور دارند،در مراسم احلی من العسل بر ادامه راه امام حسین (ع) و یاران با وفایش تاکید دارند.

وی درادامه افزود: فعالیتهای ما در اداره قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش بر چهار اصل، مدرسه محوری، فراگیری در حین اثر بخشی، توسعه مشارکت و فعالیتهای گروهی استوار است و همایش احلی من العسل هرچهار اصل را پوشش می دهد.

مدیر کل دفتر قرآن ،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش مراسم احلی من العسل را گردهمایی ملی نوجوانان عاشورایی در راستای حمایت از ولایت دانست.

مسیب زاده خاطرنشان کرد: دراین حرکت معنوی مسابقه و رقابت نداریم و همه گروه‌ها و نهادها با اخلاص کامل در 32 استان کشوردر برگزاری باشکوه هرسال آن مشارکت دارند و امیدوارم در آینده ای نزدیک برنامه ای برای دانش آموزان دختر نیز درنظر گرفته شود.

به اشتراک بگذارید :