11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ ۰۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  915877
در پیام وزیر آموزش و پرورش به رییس مجلس شورای اسلامی؛
امیدوارم با حمایت نمایندگان مجلس به توفیق خدمت، رفع تنگناها و کاهش مشکلات اساسی آموزش و پرورش نائل شوم

وزیر آموزش و پرورش در پیامی  به رییس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد تا با حمایت همه نهادها به ویژه نمایندگان مجلس به توفیق خدمت و رفع تنگناها و کاهش مشکلات اساسی آموزش و پرورش نائل شوم.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در پیامی به علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد تا در سایه عنایت خداوند بزرگ و حمایت همه نهادها به ویژه نمایندگان گرامی مجلس شورای اسلامی توفیق خدمت به جامعه بزرگ فرهنگیان کشور به ویژه در جهت رفع تنگناها و کاهش مشکلات اساسی آموزش و پرورش، قرین راه گردد.

 

متن پیام محسن حاجی میرزایی به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر لاریجانی

 

 رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

 

با سلام و آرزوی توفیق

 

خداوند بزرگ را سپاس می گزارم که حسن ظن رئیس جمهور گرامی و رای اعتماد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بر این امر تعلق گرفته است که مسئولیت وزارت آموزش و پرورش را در شرایطی خطیر، حساس و دشوار عهده دار شوم.

 

در این راه از تلاش های ارزنده جناب عالی و هیئت رئیسه محترم مجلس به طور ویژه قدردانی می نمایم و مباحث سازنده و گفتگوهای صادقانه نمایندگان ارجمند را از موضع موافق یا مخالف در کمیسیون‌های تخصصی و فراکسیون‌های مختلف در صحن علنی، ارج می‌نهم.

 

 امیدوارم در سایه عنایت خداوند بزرگ و حمایت همه نهادها به ویژه نمایندگان گرامی مجلس شورای اسلامی توفیق خدمت به جامعه بزرگ فرهنگیان کشور به ویژه در جهت رفع تنگناها و کاهش مشکلات اساسی آموزش و پرورش، قرین راه گردد.

 

محسن حاجی میرزایی

 

به اشتراک بگذارید :