26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ ۱۵:۴۷:۴۷
کد مطلب:  aU2DJGcT
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
رقابت 292دانش آموز خوزستانی در بیست وچهارمین کنگره قرآنی مدارس سمپاد خوزستان

باحضور 292 دانش آموز خوزستانی، بیست و چهارمین کنگره قرآنی مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) استان خوزستان در اردوگاه شیخ مرتضی انصاری دزفول برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان با حضور 292 دانش آموز خوزستانی بیست و چهارمین کنگره قرآنی مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) استان خوزستان روز چهارشنبه18/1/95 در اردوگاه شیخ مرتضی انصاری دزفول برگزار شد.

 رییس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان در آیین افتتاح این مسابقات ضمن تشریح اهداف کنگره قرآنی مدارس سمپاد گفت:لازمه عبادت، اطاعت و پیروی می باشد و مشکلاتی که در زندگی به وجود می آید به دلیل عدم اطاعت و پیروی است.

جمال حیدری ضمن تاکید بر عبادت باطنی گفت:همه موظف به تلاش در دو حوزه ایمان و علم هستند و دانش آموزان باید در این حوزه تلاشگر باشند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان دزفول نیز  گفت:بیست و چهارمین کنگره قرآنی مدارس استعدادهای درخشان استان خوزستان در سه رشته حفظ،قرائت و معارف اسلامی ویژه دانش آموزان دختر و پسر مقاطع متوسطه اول و دوم در دزفول برگزار می شود.

غلامرضا نصرالله پور افزود:در این مسابقات 292 دانش آموز دختر و پسر استان خوزستان که در مدارس استعدادهای درخشان تحصیل می کنند به رقابت می پردازند و نفرات برتر به مسابقات کشوری که اردیبهشت ماه برگزار می شود راه خواهند یافت.

وی با اشاره به اینکه 28 آموزشگاه در 10 منطقه استان خوزستان مدرسه استعدادهای درخشان دارند گفت:با انجام این مسابقات از هر رشته سه نفر به عنوان نفرات برتر شناخته شده و در نهایت 9نفر برتر مسابقات قرآنی  معرفی شده و به مسابقات کشوری راه می یابند.

 

به اشتراک بگذارید :