23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ ۱۴:۱۷:۱۰
کد مطلب:  914932
در راستای تحقق سند تحول بنیادین صورت گرفت؛
ابلاغ دو زیر نظام؛ تأمین و تخصیص منابع مالی و تربیت‌معلم نیروی انسانی به استان‌ها

در راستای تحقق سند تحول بنیادین، دو زیر نظام، تأمین و تخصیص منابع مالی و تربیت‌معلم نیروی انسانی نظام تعلیم و تربیت رسمی جمهوری اسلامی ایران، جهت اجرا به استان‌ها ابلاغ شد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، در راستای تحقق عملی سند تحول بنیادین تصویر مصوبه نهصد و پنجاه و ششمین (956) جلسه شورای عالی آموزش‌وپرورش با موضوع برنامه زیر نظام تأمین و تخصیص منابع مالی نظام تعلیم ‌و تربیت و همچنین تصویر مصوبه نهصد و شصت و پنجمین (965) جلسه شورای عالی آموزش‌وپرورش با موضوع، برنامه زیر نظام تربیت‌معلم و تأمین منابع انسانی نظام تعلیم ‌و تربیت رسمی و عمومی جمهوری اسلامی که به تائید رئیس‌جمهور محترم رسیده است، جهت اجرا به استان‌ها ابلاغ شد.

بر این اساس؛ در این ابلاغیه‌ها تأکید شده است، مصوبات مذکور برنامه‌های حوزه منابع مالی و منابع انسانی پیگیری و در طول برنامه ششم و هفتم توسعه به مرحله اجرا درآید. لذا دبیرخانه کارگروه زیر نظام‌های تأمین و تخصیص منابع مالی و تأمین منابع انسانی مسئولیت دارند، در اولین جلسه کارگروه برنامه‌های ابلاغی را موردبررسی و باز توزیع قرار داده و بر اساس مصوبات مذکور نسبت به بازنگری برنامه ششم سند تحول و عنداللزوم اصلاح برنامه سال 98 اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :