18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ ۱۵:۳۰:۰۰
کد مطلب:  914653
طی حکمی از سوی جلال دلقندی، سرپرست مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش:
رضا روستایی مدیر اداره حراست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران شد

آئین معارفه مدیر اداره حراست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور معاون پیشگیری و حفاظت فیزیکی مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، اعضای شورای معاونین اداره کل و مسولین حراست مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران صبح امروز در سالن آیت ا... هاشمی رفسنجانی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  در متن حکمی که از سوی جلال دلقندی سرپرست مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش صادر شد، آمده است: نظر به تعهد، تقوا، شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در امر تعلیم و تربیت به عنوان مدیر اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران منصوب می شوید.

در بخش دیگری از این حکم انتصاب آمده است: امید است با توکل به خداوند بزرگ و پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و سیاست های رئیس جمهور محترم، با مشارکت ها و همفکری فرهنگیان گرانقدر و صاحب نظران عرصه تعلیم و تربیت و نیز نهادهای فرهنگی و اجتماعی در ارتقای کیفیت برنامه های آموزش و پرورش و تحقق اهداف متعالی آن، مؤفق و مؤید باشید.

گفتنی است این مراسم با حضور زارعی نژاد معاون حفاظت و اسناد مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش،موذنی رییس حوزه ریاست وزارت آموزش و پرورش و بیگی رئیس اداره طرح و برنامه حراست وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :