11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ ۱۴:۳۲:۲۹
کد مطلب:  914160
مدیرکل دفترتوسعه کارآفرینی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی:
دانش آموزان ما با خلاقیت ،پرسشگری و ایجاد توانمندی درطول زمان کارآفرین خواهندشد

مراسم افتتاحیه اردوی باشگاه کارآفرینان نوجوان با شعار استفاده از ذهن خلاق در جهت ایده پردازی در اردوگاه شهید غلامی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سید الشهدا(ع) اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،رحیم سرهنگی، مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهروری نیروی کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سخنانی اظهار داشت: هیچ کشوری در زمینه های اقتصادی و اجتماعی توسعه پیدا نکردند و قابلیتهای ایجاد ارزش جدید در راستای اقتصاد و کارآفرینی را داشتند.

وی در ادامه افزود: حتی در حوزه‌های فرهنگی ،فقر زدایی،فقر تا اعتیاد و محیط زیست هم اگر برنامه و ایده آوری نداشته باشیم ،ضعیف هستیم .

سرهنگی تاکید کرد: ماحصل پیشرفت نکردن انسانها را در عدم تغییر آنها باید دید و در کشورهای توسعه یافته آدم تربیت میکنند که اندیشه متفاوت از دیگران و ارائه محصول جدید و خدمات داشته باشند.

مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهروری نیروی کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خطاب به اولیاء دانش آموزان گفت:فرزندان شما با رفتن به کلاسهای متفاوت و یا اندیشه مهندس و دکتر شدن برتر نخواهند شد،آنها باید با استفاده از انرژی و استعداد خود و علاقه و انگیزه بال پرواز داشته باشند تا به موفقیت برسند.

سرهنگی به دانش آموزان حاضر در اردوی کار آفرینان توصیه نمود:با گذراندن یک دوره دو روزه کارآفرین نخواهید شد، بلکه با خلاقیت و پرسشگری و ایجاد توانمندی در خود در طول زمان کارآفرین خواهید شد.

به اشتراک بگذارید :