18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ ۱۵:۵۳:۰۸
کد مطلب:  913502
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
سند تحول بنیادین برنامه جامعی است که همه مدیران باید بر آن مسلط شوند

 نشست هم اندیشی شورای معاونین و روسای مناطق اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلومدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه محرم درس‌های زیادی دارد که باید آموخت ، اظهار داشت:  امیدواریم به محرم عمیق‌تر نگاه کرده و درسهای جدیدی را یاد بگیریم .

وی با تاکید بر اینکه  تیمی که در شهرستان‌های استان تهران در حال انجام فعالیت است نمونه توجه به یک فرهنگ سازمانی است و انتظار می‌رود ، منسجم تر عمل کند تاکید کرد: هر جایی که نامی از موفقیت‌های استان برده می شود نتیجه زحمت یک کار تیمی است و نشان‌دهنده تلاش گروهی و دسته‌جمعی همه عزیزان در حوزه‌های مختلف می باشد .

صیدلو در بخش دیگری از سخنان خود رسیدن به اهداف سند تحول بنیادین را نیازمند زبانی دانست که فهم مشترکی از این مساله در مدرسه شکل گیرد و مدیر مدرسه را قطعاً یکی از موثرترین افراد در این حوزه دانست .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر اینکه تمامی فعالیت‌ها در استان باید در راستای اهداف ساحت های سند تحول بنیادین صورت بگیرد تصریح کرد :ما در مورد سند تحول بنیادین باید طوری حرف بزنیم که ساده باشد و برای همگان قابل درک و فهم باشد .

این مقام مسئول ادامه داد :سند تحول برنامه جامعی که مورد توافق همه کارشناسان تعلیم و تربیت است و باید همه مدیران بر آن مسلط شوند .

وی در پایان خاطرنشان کرد :سند تحول بنیادین یگانه سندی است که هر برنامه ای باید با آن سند هماهنگ باشد و یا بتواند در سند خود را تعریف کند تا ویژگی های کاربردی خود را در این حوزه نشان دهد

به اشتراک بگذارید :